Kleje w sztyfcie

Najważniejsze fakty

Od 1969 roku Klej w sztyfcie Pritt jest idealnie czystym, szybkim i dokładnym sposobem na przyklejanie papieru, tektury i zdjęć. Pritt jest światowym liderem w tej branży i twórcą kleju w sztyfcie.
Dzięki swojej wyjątkowej i bezpiecznej formule Klej w sztyfcie Pritt skleja nawet dwa razy więcej papieru za jednym pociągnięciem sztyftu niż produkty konkurencji*. Zostało to również przeanalizowane przez Instytut Fraunhofera IFAM. Osoby pragnące dowiedzieć się więcej na temat analizy z instytutu prosimy o kontakt.

* sprawdzone przez Instytut Fraunhofera IFAM.

Cechy produktu

Wszystko, czego potrzebujesz!

Klej można nakładać gładko i równomiernie; daje on również wystarczającą ilość czasu do położenia obiektu, który chcemy przykleić.

Dzięki specjalnemu systemowi szczelna nakrętka + opakowanie, sztyft kleju utrzymuje świeżość i może być stosowany nawet przez okres wielu lat.

Kleje w sztyfcie Pritt jest dostępny w trzech rozmiarach:

  • Mały (10 g) bardzo dobrze nadaje się dla dzieci i do sklejania mniejszych powierzchni, krawędzi i narożników.
  • Średni (20 g) to idealne rozwiązanie, jeśli musisz zrobić coś kreatywnego z papieru w biurze, szkole i w domu.
  • Duży (40 g) szczególnie dobrze sprawdzi się w częstym stosowaniu i przy sklejaniu dużych powierzchni.

Dzięki swojej wyjątkowej i bezpiecznej formule Klej w sztyfcie Pritt skleja nawet dwa razy więcej papieru za jednym pociągnięciem sztyftu niż produkty konkurencji*.
Zostało to również przeanalizowane przez Instytut Fraunhofera IFAM. Osoby pragnące dowiedzieć się więcej na temat analizy z instytutu prosimy o kontakt.

* sprawdzone przez Instytut Fraunhofera IFAM.

Klej ten jest zmywalny w temperaturze 20°C.

Obszar zastosowania

  • Papier
  • Tektura
  • Ubrania
  • Filc
  • Zdjęcia

Informacje dodatkowe

Dla bezpieczeństwa twoich dzieci

Kleje w sztyfcie Pritt nie zawiera rozpuszczalników i w 90% zawiera naturalne składniki*. Całkowicie odpowiedni i bezpieczny dla dzieci.

*w tym woda